Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43510A5188M007
Permintaan Quote
Melayu
B43510A5188M007
Dalam stok
112+
  • Nombor Bahagian
    B43510A5188M007
  • Penerangan
    CAP ALUM 1800UF 20% 450V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Ripple Current @ Low Frequency
    7.8A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43510A5188M 7
    B43510A5188M 7
    B43510A5188M7-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    120 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    1800µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 120 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    1800µF