Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43510A5228M007
Permintaan Quote
Melayu
4748427Image B43510A5228M007.EPCOS
B43510A5228M007
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
112+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B43510A5228M007
  • Penerangan
    CAP ALUM 2200UF 20% 450V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.772" Dia (45.00mm)
  • Siri
    B43510
  • Ripple Current @ Low Frequency
    8.65A @ 100Hz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
  • Nama lain
    B43510A5228M 7
    B43510A5228M 7
    B43510A5228M7-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.984" (25.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    75 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    4.016" (102.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    50 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    2200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 50 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    2200µF