Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43511C4827M000
Permintaan Quote
Melayu
575899
B43511C4827M000
Dalam stok
132+
  • Nombor Bahagian
    B43511C4827M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 820UF 20% 350V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    350V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    4.3A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43511C4827M
    B43511C4827M-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    12000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.886" (22.50mm)
  • galangan
    130 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    2.835" (72.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    110 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    820µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 110 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    820µF