Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43511C5108M007
Permintaan Quote
Melayu
876940
B43511C5108M007
Dalam stok
112+
  • Nombor Bahagian
    B43511C5108M007
  • Penerangan
    CAP ALUM 1000UF 20% 450V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.575" Dia (40.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    5.1A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43511C5108M 7
    B43511C5108M 7
    B43511C5108M7-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    12000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.886" (22.50mm)
  • galangan
    160 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    4.016" (102.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    160 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    1000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 160 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    1000µF