Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43516A0128M000
Permintaan Quote
Melayu
982597
B43516A0128M000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
132+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B43516A0128M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 1200UF 20% 420V SNAP 4L
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    420V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.575" Dia (40.00mm)
  • Siri
    B43516
  • Ripple Current @ Low Frequency
    4.39A @ 100Hz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
  • Nama lain
    B43516A 128M
    B43516A128M
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.886" (22.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    130 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    3.622" (92.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    85 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    1200µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 85 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    1200µF