Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43516A9158M007
Permintaan Quote
Melayu
B43516A9158M007
Dalam stok
132+
  • Nombor Bahagian
    B43516A9158M007
  • Penerangan
    CAP ALUM 1500UF 20% 400V SNAP-IN
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.772" Dia (45.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    5.25A @ 100Hz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
  • Nama lain
    B43516A9158M 7
    B43516A9158M7
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.886" (22.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    3.819" (97.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    50 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    1500µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 50 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    1500µF