Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43516B9158M000
Permintaan Quote
Melayu
B43516B9158M000
Dalam stok
112+
  • Nombor Bahagian
    B43516B9158M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 1500UF 20% 400V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.772" Dia (45.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    5A @ 100Hz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Nama lain
    B43516B9158M
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    36 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    80 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    2.835" (72.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    55 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    1500µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 55 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    1500µF