Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43540A9107M82
Permintaan Quote
Melayu
B43540A9107M82
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
460+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B43540A9107M82
  • Penerangan
    CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Siri
    B43540
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.04A @ 100Hz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Nama lain
    B43540A9107M 82
    B43540A9107M082
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    760 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.071" (27.20mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    640 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 640 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    100µF