Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43540A9127M67
Permintaan Quote
Melayu
B43540A9127M67
Dalam stok
520+
  • Nombor Bahagian
    B43540A9127M67
  • Penerangan
    CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Siri
    B43540
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.19A @ 100Hz
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    B43540A9127M 67
    B43540A9127M067
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    600 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    510 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    120µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 510 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    120µF