Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43630A5397M087
Permintaan Quote
Melayu
197893
B43630A5397M087
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
460+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B43630A5397M087
  • Penerangan
    CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Siri
    B43630
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.3A @ 100Hz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Nama lain
    B43630A5397M 87
    B43630A5397M87
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    36 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    470 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    2.047" (52.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    300 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    390µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 300 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    390µF