Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43630A9128M082
Permintaan Quote
Melayu
B43630A9128M082
Dalam stok
240+
  • Nombor Bahagian
    B43630A9128M082
  • Penerangan
    CAP ALUM 1200UF 20% 400V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Siri
    B43630
  • Ripple Current @ Low Frequency
    4.44A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43630A9128M 82
    B43630A9128M82
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    170 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    2.244" (57.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    100 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    1200µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 100 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    1200µF