Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43630B5227M000
Permintaan Quote
Melayu
B43630B5227M000
Dalam stok
520+
  • Nombor Bahagian
    B43630B5227M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Siri
    B43630
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.49A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43630B5227M
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    820 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.457" (37.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    530 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    220µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 530 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    220µF