Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43630C5227M000
Permintaan Quote
Melayu
6361
B43630C5227M000
Dalam stok
320+
  • Nombor Bahagian
    B43630C5227M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Siri
    B43630
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.46A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43630C5227M
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    850 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    550 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    220µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 550 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    220µF