Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43630E2277M000
Permintaan Quote
Melayu
B43630E2277M000
Dalam stok
640+
  • Nombor Bahagian
    B43630E2277M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    250V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Siri
    B43630
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.41A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43630E2277M
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    450 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    310 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    270µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 310 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    270µF