Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43630C9567M000
Permintaan Quote
Melayu
B43630C9567M000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
240+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B43630C9567M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Siri
    B43630
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.68A @ 100Hz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Nama lain
    B43630C9567M
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    36 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    350 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.457" (37.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    220 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    560µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 220 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    560µF