Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43630E2228M000
Permintaan Quote
Melayu
B43630E2228M000
Dalam stok
240+
  • Nombor Bahagian
    B43630E2228M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 2200UF 20% 250V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    250V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Siri
    B43630
  • Ripple Current @ Low Frequency
    4.91A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43630E2228M
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    90 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    2.047" (52.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    55 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    2200µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 55 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    2200µF