Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43630F2827M000
Permintaan Quote
Melayu
B43630F2827M000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
320+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B43630F2827M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    250V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Siri
    B43630
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.6A @ 100Hz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Nama lain
    B43630F2827M
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    36 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    170 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    110 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    820µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 110 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    820µF