Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43640G2108M000
Permintaan Quote
Melayu
B43640G2108M000
Dalam stok
240+
  • Nombor Bahagian
    B43640G2108M000
  • Penerangan
    ALUMINIUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 2
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    250V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Siri
    B43640
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.99A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43640G2108M
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    150 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    100 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    1000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 100 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    1000µF