Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43642A5107M062
Permintaan Quote
Melayu
5519391Image B43642A5107M062.EPCOS
B43642A5107M062
Dalam stok
640+
  • Nombor Bahagian
    B43642A5107M062
  • Penerangan
    CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Siri
    B43642
  • Ripple Current @ Low Frequency
    690mA @ 100Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.9A @ 10kHz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
  • Nama lain
    B43642A5107M 62
    B43642A5107M62
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    1.2 Ohms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    820 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    100µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 820 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    100µF