Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43644C9277M000
Permintaan Quote
Melayu
2329173Image B43644C9277M000.EPCOS
B43644C9277M000
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    B43644C9277M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.12A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43644C9277M
    B43644C9277M000-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    590 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    410 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    270µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 410 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    270µF