Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43644E5477M000
Permintaan Quote
Melayu
6507959Image B43644E5477M000.EPCOS
B43644E5477M000
Dalam stok
320+
  • Nombor Bahagian
    B43644E5477M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.23A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43644E5477M
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    2.047" (52.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    220 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    470µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 220 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    470µF