Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43644J6477M000
Permintaan Quote
Melayu
B43644J6477M000
Dalam stok
240+
  • Nombor Bahagian
    B43644J6477M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 470UF 20% 500V SNAP-IN
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    500V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.24A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43644J6477M
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    2.244" (57.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    180 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    470µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 180 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    470µF