Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43693A1336Q9
Permintaan Quote
Melayu
B43693A1336Q9
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B43693A1336Q9
  • Penerangan
    CAP ALUM 33UF 160V AXIAL
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    160V
  • Toleransi
    -10%, +30%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.551" Dia x 1.181" L (14.00mm x 30.00mm)
  • Siri
    B43693
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.1A @ 10kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Axial, Can
  • Nama lain
    B43693A1336Q009
  • Suhu Operasi
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
  • Lead Jarak
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • galangan
    530 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    1.7 Ohm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    33µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 1.7 Ohm @ 100Hz
  • kemuatan
    33µF