Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43704B5338M000
Permintaan Quote
Melayu
875585Image B43704B5338M000.EPCOS
B43704B5338M000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B43704B5338M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    3.028" Dia (76.90mm)
  • Siri
    B43704
  • Ripple Current @ Low Frequency
    15A @ 100Hz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Nama lain
    B43704B5338M
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    12000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    1.248" (31.70mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    45 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    3.846" (97.70mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    30 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    3300µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 30 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    3300µF