Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43705A4688M000
Permintaan Quote
Melayu
B43705A4688M000
Dalam stok
50+
  • Nombor Bahagian
    B43705A4688M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    350V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    2.532" Dia (64.30mm)
  • Siri
    B43705
  • Ripple Current @ Low Frequency
    23.2A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43705A4688M
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    12000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    1.122" (28.50mm)
  • galangan
    16 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    5.677" (144.20mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    11 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    6800µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 11 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    6800µF