Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43705A5129M000
Permintaan Quote
Melayu
B43705A5129M000
Dalam stok
18+
  • Nombor Bahagian
    B43705A5129M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 12000UF 20% 450V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    3.543" Dia (90.00mm)
  • Siri
    B43705
  • Ripple Current @ Low Frequency
    41.1A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43705A5129M
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    12000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    1.248" (31.70mm)
  • galangan
    14 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    8.740" (222.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    8.4 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    12000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 8.4 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    12000µF