Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43705A5478M000
Permintaan Quote
Melayu
B43705A5478M000
Dalam stok
32+
  • Nombor Bahagian
    B43705A5478M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    3.028" Dia (76.90mm)
  • Siri
    B43705
  • Ripple Current @ Low Frequency
    20.4A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43705A5478M
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    12000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    1.248" (31.70mm)
  • galangan
    38 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    4.693" (119.20mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    24 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    4700µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 24 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    4700µF