Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43750A5687M7
Permintaan Quote
Melayu
B43750A5687M7
Dalam stok
18+
  • Nombor Bahagian
    B43750A5687M7
  • Penerangan
    CAP ALUM 680UF 20% 450V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    3.583" Dia (91.00mm)
  • Siri
    B43750
  • Ripple Current @ Low Frequency
    9.4A @ 100Hz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Nama lain
    B43750A5687M007
  • Suhu Operasi
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    8000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    1.248" (31.70mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    150 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    2.681" (68.10mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    90 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    680µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 90 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    680µF