Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43750A5857M003
Permintaan Quote
Melayu
B43750A5857M003
Dalam stok
30+
  • Nombor Bahagian
    B43750A5857M003
  • Penerangan
    CAP ALUM 850UF 20% 450V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    2.532" Dia (64.30mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    9.1A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43750A5857M 3
    B43750A5857M 3
    B43750A5857M3-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    8000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    1.122" (28.50mm)
  • galangan
    120 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    4.185" (106.30mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    75 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    850µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 75 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    850µF