Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43750A9298M7
Permintaan Quote
Melayu
B43750A9298M7
Dalam stok
32+
  • Nombor Bahagian
    B43750A9298M7
  • Penerangan
    CAP ALUM 2900UF 20% 400V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    3.028" Dia (76.90mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    20A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43750A9298M007
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    8000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    1.248" (31.70mm)
  • galangan
    34 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    5.661" (143.80mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    20 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    2900µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    2900µF