Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43760A4109M3
Permintaan Quote
Melayu
431479
B43760A4109M3
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
24+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B43760A4109M3
  • Penerangan
    CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    350V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    3.028" Dia (76.90mm)
  • Siri
    B43760
  • Ripple Current @ Low Frequency
    21.2A @ 100Hz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Nama lain
    B43760A4109M003
  • Suhu Operasi
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    6000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    1.248" (31.70mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    13 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    7.547" (191.70mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    11 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    10000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 11 mOhm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    10000µF