Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43821A2335M
Permintaan Quote
Melayu
39557
B43821A2335M
  • Nombor Bahagian
    B43821A2335M
  • Penerangan
    CAP ALUM 3.3UF 20% 200V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Siri
    B43821
  • Ripple Current @ Low Frequency
    40mA @ 120Hz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    B43821A2335M000
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.098" (2.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.472" (12.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    56 Ohm @ 120Hz
  • Penerangan terperinci
    3.3µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 56 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    3.3µF