Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43821A2684M
Permintaan Quote
Melayu
B43821A2684M
  • Nombor Bahagian
    B43821A2684M
  • Penerangan
    CAP ALUM 0.68UF 20% 200V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    18mA @ 120Hz
  • Nama lain
    B43821A2684M000
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.098" (2.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.472" (12.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    273 Ohm @ 120Hz
  • Penerangan terperinci
    0.68µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 273 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    0.68µF