Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43821F4226M000
Permintaan Quote
Melayu
B43821F4226M000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
4200+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B43821F4226M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    350V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    170mA @ 120Hz
  • Nama lain
    B43821F4226M
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    32 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    9 Ohm @ 120Hz
  • Penerangan terperinci
    22µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 9 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    22µF