Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43821F9225M000
Permintaan Quote
Melayu
B43821F9225M000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
12000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B43821F9225M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Siri
    B43821
  • Ripple Current @ Low Frequency
    38mA @ 120Hz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    B43821F9225M
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.138" (3.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.512" (13.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    97 Ohm @ 120Hz
  • Penerangan terperinci
    2.2µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 97 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    2.2µF