Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43851F5106M000
Permintaan Quote
Melayu
B43851F5106M000
Dalam stok
6000+
  • Nombor Bahagian
    B43851F5106M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Siri
    B43851
  • Ripple Current @ Low Frequency
    56mA @ 120Hz
  • Nama lain
    B43851F5106M
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    26 Ohm @ 120Hz
  • Penerangan terperinci
    10µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 26 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    10µF