Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43851F9226M000
Permintaan Quote
Melayu
2249318Image B43851F9226M000.EPCOS
B43851F9226M000
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    B43851F9226M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Siri
    B43851
  • Ripple Current @ Low Frequency
    140mA @ 120Hz
  • Nama lain
    B43851F9226M
    B43851F9226M-ND
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    8.4 Ohm @ 120Hz
  • Penerangan terperinci
    22µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8.4 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    22µF