Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43888D5156M008
Permintaan Quote
Melayu
B43888D5156M008
  • Nombor Bahagian
    B43888D5156M008
  • Penerangan
    CAP ALUM RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Ripple Current @ High Frequency
    600mA @ 100kHz
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    12000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    15µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    15µF