Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43888F1686M000
Permintaan Quote
Melayu
B43888F1686M000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B43888F1686M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    160V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Ripple Current @ High Frequency
    820mA @ 100kHz
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    B43888F1686M
    B43888F1686M-ND
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    4.9 Ohm @ 120Hz
  • Penerangan terperinci
    68µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4.9 Ohm @ 120Hz
  • kemuatan
    68µF