Rumah > Produk > Perlindungan litar > Inrush Limiters semasa (ICL) > B57153S0100M051
Permintaan Quote
Melayu
1125882Image B57153S0100M051.EPCOS
B57153S0100M051
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B57153S0100M051
  • Penerangan
    ICL 10 OHM 20% 2A 8.4MM
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±20%
  • Siri
    S153
  • R @ Semasa
    340 mOhms
  • R @ 25 ° C
    10 Ohms
  • pembungkusan
    Reel
  • Nama lain
    B57153S 100M 51
    B57153S100M51
    B57153S100M51-ND
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • diameter
    0.335" (8.5mm)
  • Penerangan terperinci
    Inrush Current Limiter 10 Ohms ±20% 2A 0.335" (8.5mm)
  • Semasa - Steady State Dagangan
    2A