Rumah > Produk > Perlindungan litar > Inrush Limiters semasa (ICL) > B57153S0160M000
Permintaan Quote
Melayu
301872Image B57153S0160M000.EPCOS
B57153S0160M000
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    B57153S0160M000
  • Penerangan
    ICL 16 OHM 20% 1.7A 8.5MM
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±20%
  • Siri
  • R @ 25 ° C
    16 Ohms