Rumah > Produk > Sensor, transduser > Suhu Sensor - PTC termistor > B59100C0090A070
Permintaan Quote
Melayu
4040511Image B59100C0090A070.EPCOS
B59100C0090A070
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B59100C0090A070
  • Penerangan
    THERMISTOR PTC 100 OHM RADIAL
  • Model ECAD
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Siri
    B59100
  • rintangan Toleransi
  • Rintangan @ 25 ° C
    100 Ohms
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    B59100C 90A 70
    B59100C 90A 70