Rumah > Produk > Sensor, transduser > Suhu Sensor - PTC termistor > B59100C0100A070
Permintaan Quote
Melayu
6774309Image B59100C0100A070.EPCOS
B59100C0100A070
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    B59100C0100A070
  • Penerangan
    THERMISTOR PTC 100 OHM RADIAL
  • Siri
    B59100
  • rintangan Toleransi
  • Rintangan @ 25 ° C
    100 Ohms
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    B59100C 100A 70