Rumah > Produk > Sensor, transduser > Suhu Sensor - PTC termistor > B59100C160A70
Permintaan Quote
Melayu
216029Image B59100C160A70.EPCOS
B59100C160A70
  • Nombor Bahagian
    B59100C160A70
  • Penerangan
    THERMISTOR PTC 100 OHM RADIAL
  • Model ECAD
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Siri
    B59100
  • rintangan Toleransi
  • Rintangan @ 25 ° C
    100 Ohms
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    B59100C 160A 70
    B59100C0160A070
  • Suhu Operasi
    90°C ~ 150°C
  • pemasangan Jenis
    PCB, Through Hole
  • Penerangan terperinci
    PTC Thermistor 100 Ohms Radial