Rumah > Produk > Magnetics - Transformer, Peraruh Components > teras ferit > B65819N0160A048
Permintaan Quote
Melayu
B65819N0160A048
Dalam stok
250+
  • Nombor Bahagian
    B65819N0160A048
  • Penerangan
    FERRITE CORE
  • Pembekal Peranti Pakej
    RM 7
  • Siri
  • Nama lain
    B65819N 160A 48
    B65819N160A48
    B65819N160A48-ND
  • bahan
    N48
  • Panjang
    20.30mm
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Kebolehtelapan awal (μi)
    2300
  • Tinggi
    6.75mm