Rumah > Produk > Magnetics - Transformer, Peraruh Components > teras ferit > B65819P0160A087
Permintaan Quote
Melayu
B65819P0160A087
Dalam stok
500+
  • Nombor Bahagian
    B65819P0160A087
  • Penerangan
    FERRITE CORE
  • Pembekal Peranti Pakej
    RM 7 LP
  • Siri
  • Nama lain
    B65819P 160A 87
    B65819P160A87
    B65819P160A87-ND
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Core Minimum Cross Seksyen (Amin) mm²
  • bahan
    N87
  • Panjang
    20.30mm
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Kebolehtelapan awal (μi)
    2200
  • Tinggi
    4.90mm