Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - varistor, movs > B72220R2301K101
Permintaan Quote
Melayu
B72220R2301K101
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B72220R2301K101
  • Penerangan
    20MM, 300V , THERMO-FUSED TYPE,
  • Model ECAD
  • Voltan varistor (Typ)
    470V
  • Voltan varistor (Min)
    423V
  • Voltan varistor (Max)
    517V
  • Siri
    ThermoFuse™, NT
  • Pakej / Kes
    Disc 23mm
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Bilangan Circuits
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Maksimum DC volt
    385V
  • Maksimum AC volt
    300V
  • Pengilang Standard Lead Time
    24 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • tenaga
    250J
  • Penerangan terperinci
    470V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 23mm
  • Semasa - Surge
    10kA
  • Kemuatan @ Frequency
    780pF @ 1kHz