Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - varistor, movs > B72220S0141K101
Permintaan Quote
Melayu
3392420Image B72220S0141K101.EPCOS
B72220S0141K101
  • Nombor Bahagian
    B72220S0141K101
  • Penerangan
    VARISTOR 220V 8KA DISC 20MM
  • Model ECAD
  • Voltan varistor (Typ)
    220V
  • Voltan varistor (Min)
    198V
  • Voltan varistor (Max)
    242V
  • Siri
    StandarD
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Disc 20mm
  • Nama lain
    B72220S 141K101
    B72220S141K101
    S20K140
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C (TA)
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maksimum DC volt
    180V
  • Maksimum AC volt
    140V
  • Pengilang Standard Lead Time
    17 Weeks
  • tenaga
    78J
  • Penerangan terperinci
    220V 8kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
  • Semasa - Surge
    8kA
  • Kemuatan @ Frequency
    1700pF @ 1kHz