Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - varistor, movs > B72220S0200K131
Permintaan Quote
Melayu
2665668Image B72220S0200K131.EPCOS
B72220S0200K131
  • Nombor Bahagian
    B72220S0200K131
  • Penerangan
    VARISTOR 33V 2KA DISC 20MM
  • Model ECAD
  • Voltan varistor (Typ)
    33V
  • Voltan varistor (Min)
    29.7V
  • Voltan varistor (Max)
    36.3V
  • Siri
    StandarD
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    Disc 20mm
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C (TA)
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maksimum DC volt
    26V
  • Maksimum AC volt
    20V
  • Pengilang Standard Lead Time
    17 Weeks
  • tenaga
    18J
  • Penerangan terperinci
    33V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
  • Semasa - Surge
    2kA
  • Kemuatan @ Frequency
    13000pF @ 1kHz