Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - varistor, movs > B72500D0150A060
Permintaan Quote
Melayu
875103Image B72500D0150A060.EPCOS
B72500D0150A060
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B72500D0150A060
  • Penerangan
    VARISTOR 22V 30A 0603
  • Model ECAD
  • Voltan varistor (Min)
    22V
  • Siri
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    0603 (1608 Metric)
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Bilangan Circuits
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCV
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maksimum DC volt
    15V
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • tenaga
  • Penerangan terperinci
    30A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
  • Semasa - Surge
    30A
  • Kemuatan @ Frequency
    160pF @ 1MHz